Atsiliepimai

Great dentist! Never doubted his

Great dentist! Never doubted his competences. Had several visits there and none of them were painful. Extraordinary professionalism.

Jonas

Tai, kad pavyko surasti Emilį

Tai, kad pavyko surasti Emilį ir jo profesionalumą, yra tikra palaima visai praėjusiai mano dantų istorijai ir visam ateinančiam laikui! Pagaliau galiu būti užtikrinta, kad dantys tvarkomi itin kokybiškai. Anksčiau vengdavau viztų pas odontologus, nes stigo pasitikėjimo jais, dabar lankantis pas Emilį kaskart jaučiuos vis geriau. Dar niekad neteko būti tokiai atsipalaidavusiai odontologo kliento kėdėje.
Pirmą kartą užsiregistravau pas Emilį dėl gerų atsiliepimų, tai tikrai mielai pridedu dabar ir savąjį. Emilis yra geriausias odontologas, kurį galite rasti Vilniuje.

Eglė

Odontologas Emilis mano pats patikimiausias

Odontologas Emilis mano pats patikimiausias dantų gydytojas, kurį sutikau su savo smarkiai probleminiais dantimis. Man kaip merginai reikėjo ryžto imtis viso proceso, bijojau neestetiško vaizdo kol pasieksime galutinį rezultatą, tačiau net tame procese Emilis rūpinosi, kad laikini dantukai atrodytų maksimaliai gerai. Galutinis rezultatas mane labai džiugina, galiu šypsotis drąsiau nei anksčiau, ištaisytos anksčiau padarytos kitų stomatologų klaidos. Rekomenduoju pasikliauti visu 100 proc Emilio sudaromo gydymo planu, patarimais ir mėgautis rezultatu. Profesionalumą, kruopštumą ir empatiją, kas labai svarbu jautresniam žmogui, galima pajusti pirmojo vizito metu.
Esu labai labai dėkinga, kad galiu šypsotis be kompleksų. AČIŪ:)

Gerda

REKOMENDUOJU!Labai ilgai ieškojau į kurią

REKOMENDUOJU!
Labai ilgai ieškojau į kurią kliniką užsirašyti. Ieškojau pagal atsiliepimus. Kai atvykau dar žiūrėjau su mažyčiu nepasitikėjimu :). Maniau toks jaunas, patirties gal mažoka… Bet gydytojui Emiliui tai duota iš Dievo :). Gydytojas Emilis iš tiesų Dievo dovana mums, pacientams. Vau, likau sužavėta, be proto patenkinta. Gydytojas ne tik atsidavęs savo pacientams, bet ir labai nuoširdžiai myli savo darbą. Didžiulė pagarba ir padėka!

Pagarbiai,
Violeta

Violeta

Kadangi praėjo jau nemažai laiko

Kadangi praėjo jau nemažai laiko tai atėjo ir mano eilė parašyti .
O aš susidomėjau ir nusprendžiau apsilankyti šioje klinikoje dėl gerų atsiliepimų ir , tikrai nuoširdžiai galiu pasakyti jog pranoko lūkesčius.,
Ir laiko stoka ir gėda,dar visokių priežaščių susigalvodavau nenueiti pas specialistus,tačiau kai jau sunkiai sekėsi valgyt ir skausmas nugalėjo pasakiau sau -stop,einu.
Niekada nepamiršiu pirmo karto kai atėjas Emiliui sakau “Jūs tik neišsigaskit nes pas mane labai bloga situacija” .,jis sako -“nieko nieko.,aš visko matęs”.,tačiau kai išsižiojau,kabinete stojo baugi tyla,po keliolikos sekundžių gilus atsidusimas ir – “nu jooo” . Nuodugni apžiūra,planas nuo ko pradėt,kainų išaiškinimas,patarimai į ateitį,viską papasakojo žmogiška kalba,kad tapo aišku kas ir kaip.,
Ir poliai šiai dienai džiaugiuosi valgydamas viską ir džiaugdamasis pilnavertišku gyvenimu.
Geriausi linkėjimai ir dar kart dėkui.
Apsilankykite,tikrai nenuvils !!!

Mindaugas A.

Ačiū gydytojui Emiliui už puikų

Ačiū gydytojui Emiliui už puikų darbą! Kreipiausi, nes man jį rekomendavo net keletas žmonių. Dabar ir aš galiu savo draugams bei artimiesiems jį parekomenduoti, nes kažkaip šį kartą gydymas lengviau nei bet kada praėjo, labai patenkinta rezultatu ir kas ne mažiau svarbu – kaina.

Vilma

Didelis DĖKUI odontologui Emiliui! Nuostabiai

Didelis DĖKUI odontologui Emiliui! Nuostabiai atlieka savo darbą. Labai atidus, kruopštus ir profesionalus odontologas. Pagaliau vėl pavyko atrasti odontologijos kliniką, kurios nuolatiniu klientu būti bus tikras malonumas.

Gediminas R.

Noriu padėkoti gydytojui Emiliui už

Noriu padėkoti gydytojui Emiliui už puikų dantų sutvarkymą ir profesionalų bei pagarbų elgesį su pacientais. Išbandžiau gana daug odontologų, kol radau šią kliniką. Tikrai esate geriausi iš mano išbandytų specialistų, tikiuosi ir toliau tvarkytis dantis tik pas jus 🙂

Jurga

Noriu taip pat prisidėti prie

Noriu taip pat prisidėti prie visų gerų atsiliepimų ir iš visos širdies padėkoti gyd. Emiliui už nuostabią šypseną, kurią 20 metų šypsantis turėjau pridenginėti ranka. Noriu padėkoti už gražintą pasitikėjimą savimi, pilnavertiškumo jausmą ir tik nuo dabar drąsų bendravimą su aplinkiniais.
Dantų neturėjau galima sakyti visiškai, buvo likę tik šaknys, o priekiniai buvo kreivi. Šis gydytojas padarė stebuklą! Ir visa tai už geriausią kainą. Viskas tiko iš pirmo karto. Ačiū didelis už didžiausią kantrybę, profesionalumą, nepriekaištingą darbą ir sąžiningumą. Tai žmogus dirbantis pagal pašaukimą. Dirba tiksliai, be skausmo ir visada pasiūlo tik patį geriausią variantą už gerą kainą.
Dar kartą AČIŪ už mano gyvenimo svajonės išpildymą.

Jolanta

EMILIS. Labai

EMILIS.
Labai patenkinta .
Visada galvoju,kaip man pasiseke,buti jo paciente, ACIU JUMS LABAI EMILI,

VandaMichneviciene

Nuostabus savo srities specialistas…… Rekomenduoju.

Nuostabus savo srities specialistas…… Rekomenduoju. Tikrai nenusivilsite. Ačiū Jums Emili.

Gražina

Emilis – pats geriausias sutiktas

Emilis – pats geriausias sutiktas odontologas! Turėjau didelę baimę odontologams, bet Emiliu pasitikiu visu 100%! Kruopštus gydytojas besistengiantis išsaugoti ne tik jūsų dantis, bet ir pinigus. 😉

Marija

Prisidedu taip pat ir as

Prisidedu taip pat ir as prie paciu paciausiu GERIAUSIU atsiliepimu, dyrbo su manimi daug ir tikrai sunkiai, rezultatu esu BE GALO PATENKINTA!!! As turiu ISSVAJOTA SYPSENA, GRAZIUS BE GALO NUOSTABIUS DANTUKUS, IR TIK EMILIO DEKA, NUOSIRDZIAUSIAS JAM AČIŪ, Su nekantrumu laukiu sekanciu vizitu…. REKOMENDUOJU MIELIEJI, NEPASIGAILESITE.

Jurgita

Apie gydytoją Emilį galiu palikti

Apie gydytoją Emilį galiu palikti tik patį geriausią atsiliepimą. Tik atsikrausčiusi į Vilnių, neturėdama jokių rekomendacijų, rinkausi odontologą internete. Džiaugiuosi, kad nusprendžiau lankytis pas Emilį. Jo dėka po ilgo laiko galiu vėl šypsotis. Ačiū, Emili, už tobulai atliktą darbą. Kai pajusiu, kad kažkas negerai, jau žinau, kur kreipsiuos. Sėkmės Jums!

Danguolė

Pritariu 100 proc visiems teigiamiems

Pritariu 100 proc visiems teigiamiems atsiliepimams. Dirba tobulai.

Aleksandra

Džiaugiuosi atradusi nuostabų gydytoją,kuris tikrai

Džiaugiuosi atradusi nuostabų gydytoją,kuris tikrai pateisina ir viršija savo gydytojo vardą.
Visų pirma,tai žmogus sugebantis išklausyti ir rasti išeitį iš sudėtingų situacijų ,kai galbūt reikia ir pačiam pasispausti..Ieško ir atranda netradicinius būdus situacijai spręsti. Paaiškina kiekvieną žingsnį,ko neesu sutikusi per visą savo gyvenimą..o tai labai svarbu,kad jaustumeisi pilnaverčiu .
Dėmesingas,techniškas,profesionalus.Dirba greitai ir gerai. Labai rekomenduoju.

Daina

Vienintelis malonus dalykas apie dantis,

Vienintelis malonus dalykas apie dantis, kurį esu girdėjusi buvo dantų fėja. Visada buvau įsitikinusi, kad rūpestis odontologijos kabinete egzistuoja tada ir tik tada kai odontologas yra tavo giminaitis. Netikėjau, kad studentai be greitųjų kreditų pagalbos gali susitaisyti dantis. Kai sutikau Emilį, visa bloga patirtis susijusi su dantų taisymu liko praeityje.
Jeigu dabar skaitote atsiliepimus apie šį odontologą ir vis dar svarstote ar verta apsilankyti – vienareikšmiškai rekomenduoju, 100% verta! Kiekvienas atsiliepimas kurį ką tik perskaitėte čia – absoliuti tiesa. Apsilankymas pas šį odontologą yra visada gera patirtis!
Ačiū, Emili, kad kas kartą įrodote jog dantų taisymas gali būti neskausmingas, geromis kainomis ir rūpestingas.

Alina F.

Rekomenduoju dėl kelių priežasčių. 1)

Rekomenduoju dėl kelių priežasčių.
1) Supratingai įvertina paciento finansines galimybes ir pasiūlo jam geriausią sprendimą (kas man buvo svarbu tuo metu). 2) iškilus klausimams ir bėdoms, visuomet galiu paskambinti ir gauti konsultaciją ar trumpą apžiūrą. 3) Dirba labai greitai, kruopščiai, iškilus bėdai visuomet randa laiko. Manau, kad atradau savo gydytoją. 🙂

Vilma

Pritariu visiems geriems atsiliepimams apie

Pritariu visiems geriems atsiliepimams apie gydytoją Emilį! Puikiai dirba, maloniai bendrauja. Seka odontologijos naujienas. Kiekvienu atveju randa geriausią gydymo būdą, paaiškina. Jaučiasi, kad jam pačiam darbas yra įdomus, tikiuosi, niekada ir netaps rutina.
Džiaugiuosi, kad radau profesionaų, mylintį savo darbą gydytoją. Kai reikės vėl, žinosiu kur kreiptis ir drąsiai kitiems rekomenduoju. Tik bijau, kad pas jį eilės atsiras :).
Ačiū, Emili!

Rasa

Dideliausias AČIŪ gyd. Emiliui ir

Dideliausias AČIŪ gyd. Emiliui ir dantu technikei – Jus puiki komanda. Pagaliau galiu sypsotis neprisidengusi burna:) Atidumas, kruopstumas, supratingumas ir pagarba klientui – tai patyriau Restoklinikoj:) Nuosirdziausios rekomendacijos!!!

Laima

Paslaugus ir geras daktaras,

Paslaugus ir geras daktaras, viską paaiškina ir kompetetingai atlieka savo darbą.
Likau patenkinta profesionaliu Emilio darbu!

Olga

Likau be galo patenkinta galutiniu

Likau be galo patenkinta galutiniu rezultatu ir odontologo Emilio atsakingu poziuriu i savo darba ! Didelis aciu! Rekomenduoju !!!

Vida

Labai džiaugiuosi atradusi tokį puikų

Labai džiaugiuosi atradusi tokį puikų odontologą kaip Emilis! Tuo įsitikindavau kiekvieną kartą lankydamasi šioje klinikoje tiek tvarkant stipriai nulūžusį dantį, tiek atliekant plombavimą ar burnos higieną. Vizitų metu nuskausminamieji leidžiami labai tiksliai, dirbama švelniai, tad lankantis pas Emilį kentėti skausmo tikrai netenka. Gydytojas mielai paaiškina atliekamas procedūras ir gydymo eigą, yra nepaprastai kruopštus, atidus ir profesionalus. Apskritai, labai džiugu sutikti taip profesionaliai dirbantį, mylintį savo darbą ir visada siekiantį geriausio rezultato specialistą. Dar kartą ačiū už puikius rezultatus ir malonius vizitus! Didžiausios rekomendacijos! 🙂

Laura

Nuoširdus AČIŪ už kokybišką gydymą

Nuoširdus AČIŪ už kokybišką gydymą ir supratingumą!Danties kanalų gydymas pareikalavo daug laiko, nervų ir pinigų jau maniau kad be 500 eurų nėra šansų kokybiškai protezuoti dantį, bet man labai pasisekė kad radau šią kliniką. Manau ne veltui čia palikti vien geri atsiliepimai ,nes blogo net nesugalvotum parašyti 🙂 prisidedu ir aš prie gerų žodžių ir linkiu sėkmės gydytojui Emiliui.

Rasa

Emilis nuostabus gydytojas – viską

Emilis nuostabus gydytojas – viską paaiškina suprantamai ir paprastai. Profesionalus – pasakoja apie kiekvieną gydymo žingsnį, rūpinasi, kad neskaudėtų, stengiasi taikyti kuo konservatyvesnius gydymo metodus ir be reikalo negręžia dantų bei jų neplombuoja, o rekomenduoja kitas gydymo priemones. Turbūt vienas iš nedaugelio odontologų, kuris taip gerai ir tiksliai leidžia nuskausminamuosius. ir bene vienintelis, kuris nesiūlė sugedusį protinį dantį rauti, o jį suplombavo. Dėkui už gydymą! Ir rekomenduoju visiems, kurie ieškote puikaus dantų gydytojo

Brigita

Į dantų tvarkymą žiūrėjau kaip

Į dantų tvarkymą žiūrėjau kaip į kančią, Emilis po pirmo vizito absoliučiai pakeitė mano požiūrį. Buvo momentų, kur net tvarkant be nuskausminamųjų užmigau! Tiesiog jis dirba visiškai profesionaliai, užtikrindamas paciento komfortą, viską paaiškindamas ir negailėdamas patarimų. Ačiū tau, Emili, už nuostabiai atliekamą darbą ir malonius vizitus!

Augustė

Pora mėnesių teko lankytis pas

Pora mėnesių teko lankytis pas Emilį betvarkant savo dantis. Tai galiu pasakyti, kad gydytojas puikiai atlieka savo darbą, viską atliko kompetetingai, paaiškino atliekamus ir planuojamus darbus, nedarė nereikalingų darbų.

Domas

Po pirmo apsilankymo pas Emilį

Po pirmo apsilankymo pas Emilį nebejaučiau tokios paniškos baimės, kurią turėjau iki tol. Labai smagu, kad viską paaiškina “žmonių kalba”, pasitaria ir vieno vizito metu sutvarko daugiau dantukų. Iš tiesų, jei dar prireiks gydymo, būtinai sugrįšiu. O burnos higieną nuo šiol tik pas Emilį ir darysiuosi 🙂 Visiems rekomenduoju!

Donata

Emili, labai buvo malonu bendradarbiauti:)

Emili, labai buvo malonu bendradarbiauti:) Kadangi teko lankytis pas tave tikrai ne kartą ir turėti ne tik paprastą dantų plombavimą, tikrai įsitikinau, kad esi puikus odontologas, išmanai savo darbą:) su visišku nuoširdžiu atsipalaidavimu ir pasitikėjimo jausmu keliavau kiekvieną kartą, nes patarei, viską išaiškinai kaip savam draugui:) ir visiškai be streso! Džiaugiuosi atradusi tave, sugrįšiu tikrai ne kartą ir dar draugams parekomenduosiu! Ačiū! 😊

Simona

Džiaugiuosi, kad pagaliau atsirado laiko

Džiaugiuosi, kad pagaliau atsirado laiko ir galėjau susitvarkyti dantis, Emilio pagalba. Odontologas malonus, puikiai atliekantis savo darba. Pakonsultuos ir patars dėl iškilusiu klausimu. Rekomenduoju, ir kreipkitės nebijodami, nes ir baimė išnyksta lankytis pas odontologus, kaip dirba tokie žmonės, kaip Emilis. Ačiū dar karta, kad galiu tokiau džiaugtis šypsena

Viktorija

Noriu iš visos širdies padėkoti

Noriu iš visos širdies padėkoti Emiliui. Mano dukra, po nesėkmingų (labai nemalonių) vizitų pas kitus gydytojus, jau turėjo didelę baimę odontologams. Situacija su dantukais tik blogėjo, tad draugės parekomenduota, užsiregistravome pas šį gydytoją. Galiu pasidalinti tik geriausiais atsiliepimais — atidus, neskubantis, kruopštus, viską paaiškinantis ir ,manau, tikrai mėgstantis savo darbą. Ačiū, Jums, jei vėl reikės — tai tik pas Jus kreipsimės.

Asta

Yra tekę lankytis pas bent

Yra tekę lankytis pas bent 5 odontologus, ir Lietuvoj, ir UK.. ir Emilis Možeiko yra geriausias, kurį teko sutikti. 1. Visų pirma, tai suprantingas ir nuoširdus žmogus. Yra tekę susidurti su profesionalais, kurie save laiko genijais, o klientą – kvailiu. Pats studijuoju, skaitau knygas, mokslinius straipsnius NCBI ir t.t. ir noriu žinoti, kas yra daroma ir kodėl. Emilis maloniai, žmogiškai kalbasi ir esant poreikiui viską paaiškina. 2. Nepaisant to, jog turi kvalifikacijas, patirtį bei įgūdžius, Emilis nėra dogmatiškas. Jis – lankstaus proto žmogus, atviras naujovėms, kiekvieną situaciją vertina atskirai, atsižvelgia į aplinkybes. Nėra linkęs į “cookie-cutter” konvėjerį, o būtent stengiasi pasiekti geriausią rezultatą, net jei jam tai sukelia daugiau darbo, reikia perdaryt ir t.t. Žodžiu, rekomenduoju. ..ir jei dar reikės lankytis (knock on wood..) pas odontologą – skambinsiu Emiliui.

Ignotas_Kučinskas

Visą gyvenimą labiau už viską

Visą gyvenimą labiau už viską bijojau kanalų valymo (dėl visų minimo skausmo) – to pasekoje pas dantistą atvykau tik tada kai žandas buvo dvigubas, tačiau, kad ir atėjau labai komplikuotoje situacijoje – kanalai buvo gydomi be skausmo. Visų vizitų metu buvo malonus ir šiltas bendravimas, detalus gydymo plano paaiškinimas, teiravimasis ar viskas gerai, ar nejaučiu skausmų. Šis stomatologijos kabinetas puikus atradimas, pacientui skiriama daug laiko, nėra kitiems kabinetams būdingo skubėjimo. Darbas atliekamas itin kruopščiai ir profesionaliai. Matosi, kad gydytojas mėgsta savo darbą ir dėl to iškarto pacientas gali jaustis patekęs į geras rankas. Dantų taisymo kaina tikrai priimtina ir gera. Didžiausios rekomendacijos.

Aistė

Emilis skyrė daug dėmesio

Emilis skyrė daug dėmesio ne tik apžiūrai, bet ir konsultacijoms. Rezultatu likau labai patenkinta. Rekomenduoju!

Martyna
Strong Testimonials form submission spinner.

Būtina užpildyti