Protezavimas metalo keramikoks tiltais ir e.max keramikos laminatėmis

Pacientė Jolanta pirminės konsultacijos metu prašė pagerinti dantų estetinę išvaizdą, taip pat jautė didelį diskomfortą, nes sukandimas buvo stipriai nudilęs, tad apatiniai kandamieji dantys kando tiesiai į gomurį ir traumavo jį.
Pirmiausiai sudarėme gydymo planą ir pasiūlėme kelis gydymo variantus. Paaiškinus galimas rizikas, Jolanta pasirinko prarastus dantis atkurti metalo keramikos tiltais. Atsižvelgiant į tai, jog praktiškai visiems kramtomiesiems dantims prieš tai atliktas kanalų gydymas ir pacientė vis dar turėjo išlikusius galinius krūminius dantis, tai buvo racionaliausias, patogiausias ir vienas iš pigiausių būdų atstatyti prarastus dantis.
Pergydžius nekokybiškai gydytus kanalus, sudėjom stiklo pluošto kaiščius. Apšlifavus krūminius dantis, pakeltas sukandimas ant laikinų frezuotų vainikėlių – tarpinių darbų nuotrauka pateikta galerijoje. Galiausiai, kadangi priekiniai dantys gyvi: apatinio žandikaulio dantys perplombuoti, o viršutinio žandikaulio, dėl didesnių pažeidimų ir dantų kreivumo, protezuoti e.max keramikos laminatėmis. Viršutinis žandikaulis protezuotas pilnai, dėl to spalvą, pacientės prašymu, darėme šviesesnę. Apatinio žandikaulio protezavimo ir plombavimo darbai atlikti pagal esamą spalvą.
Galutinis rezultatas pateikiamas nuotraukų galerijoje.