Cirkonio keramikos tiltas ant dviejų implantų

Trijų dantų atkūrimas cirkonio keramikos tiltu, naudojant du danties implantus. Pacientė kreipėsi į kliniką, dėl prarastų trijų kramtomųjų dantų. Šalia likę dantys gyvi ir praktiškai neplombuoti, todėl nuspręsta implantuoti. Šiuo atveju, kaulo buvo likę nepakankamai, todėl reikėjo daryti sinuso pakėlimo operaciją. Tos pačios operacijos metu, sudėti dantų implantai ir užsiūti aklinai. Po 6 mėn. uždėtos gijimo galvutės. Sugijus dantenoms, suprotezuota cirkonio keramikos tiltu. Rezultatas pateikiamas nuotraukų galerijoje.
Norint padaryti atskirus dantis, reiktų implantuoti dar vieną implantą per vidurį. Vaizdas praktiškai nepakistų, bet būtų atkurti natūralūs dantų tarpdančiai. Taip pat, jeigu yra likę bent 6mm kaulo, galima būtų sukti 6mm straumann implantus, bet 6mm implantas yra labai trumpas, dėl to galima daryti tik vieną dantį ant vieno implanto, tiltiniai protezai gali neatlaikyti krūvio.
Labai svarbu prie implantų naudoti gerai išpoliruotą cirkonį, todėl, kad prie protezo susidaro panaši jungtis, kaip ir prie natūralių dantų, taigi, kaulo tirpimas prie implanto dažnai išvis nestebimas bėgant metams. To negalima pasakyti apie metalo keramikos protezus – kaulo patirpimai būna dažnesni. Ant viršaus užkepam minkštesnę keramiką, tam kad nesudėvėti apatinio žandikaulio dantų. Cirkonis yra labai kieta medžiaga, tokio kieto audinio burnoje nėra, dėl to jį būtina „minkštinti“, kitu atveju, galimos dažnesnės komplikacijos. Implantuojant visada yra naudojamos tik originalios detalės, o po implantacijos atiduodamas implantų pasas su lipdukais, kurie patvirtina, kad susukti sertifikuoti straumann dantų implantai.