Cirkonio keramikos tiltas 4 dantis ant 2 dantų

Ar visada būtini dantų implantai? Tikrai ne, šiuo atveju žmogus išnešiojo prieš tai pagamintą protezą 10 metų, jis sulūžo ir per tiek metų prarado estetinę išvaizdą. Nuėmus seną konstrukciją, įvertinus esamų dantų būklę,  buvo nuspręsta neimplantuoti, o atkurti prieš tai puikiai tarnavusią konstrukciją. Rezultatas pateikiamas nuotraukų galerijoje. Kol nuolatinis protezas gaminamas, ant dantų uždedamas laikinas protezas, pagamintas klinikoje to paties vizito metu.
Cirkonio keramika iki šių dienų yra vienas gražiausių, natūraliausių ir sveikiausių protezų esančių odontologijos rinkoje. Jis yra suderinamas su žmogaus organizmu, nes savyje neturi metalo, todėl nekelia alergijų ir prie šio protezo dantenos būna pačios sveikiausios, visai kaip prie natūralių dantų. Cirkonis Mendelejevo lentelėje yra metalas, bet šiuo atveju yra naudojamas cirkonio dioksidas, kuris turi visiškai pakitusias fizikines savybes.
Kitas labai svarbus aspektas – medžiagos kietumas. Cirkonio dioksidas yra labai kietas ir tvirtas, dėl to yra naudojamas kaip karkasas, o ant išorės dedama graži keramika, kuri atitinka natūralaus danties nusidėvėjimą ir išvaizdą.